उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Presidenti i Malit të Zi shpërndan parlamentin, shteti shkon në zgjedhje

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq, ka shpërndarë parlamentin sot, pas skadimit të afatit prej 90 ditësh që mandatari Miodrag Lekiq kishte për të formuar qeverinë e re.

Sipas ligjit malazez, Gjukanoviq është i detyruar të thërrasë zgjedhjet parlamentare një ditë pas shpërndarjes së parlamentit, të cilat duhet të mbahen jo më vonë se 80 ditë nga data e shpalljes së zgjedhjeve, shkruan Index.

Gjukanoviq më parë kishte refuzuar t’ia besonte mandatin Lekiqit, duke pretenduar se ai nuk e kishte bindur atë se kishte mbështetjen e deputetëve për të formuar një qeveri të re.

Pas kësaj, partitë në pushtet në Mal të Zi, të udhëhequra nga Fronti Demokratik pro-Serb, miratuan amendamentet në ligjin për presidentin, i cili bëri të mundur që presidenti i parlamentit ta bënte këtë në rast të refuzimit të presidentit për t’i besuar mandat Lekiqit.

Komisioni i Venecias dha një mendim negativ për atë ligj, duke gjykuar se ai bie ndesh me kushtetutën malazeze dhe u dënua nga zyrtarët e Bashkimit Evropian dhe të SHBA-së, të cilët kërkuan që qeveria në Mal të Zi të mos formohet në bazë të një ligj antikushtetues.

Kërkesa e tyre u miratua nga përfaqësuesit e URA-s, partia e kryeministrit teknik Abazoviq, i cili nuk pranoi të mbështesë kabinetin e Lekiqit para se ai të vinte në parlament.

Ndërkohë, të dielën në Mal të Zi mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat marrin pjesë shtatë kandidatë.