Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Presidenti gjerman do të vizitojë Izraelin për bisedime me homologun, Herzog

Presidenti gjerman Frank-Walter Steinmeier do të udhëtojë për në Izrael më 26 dhe 27 nëntor për të zhvilluar bisedime politike me homologun e tij izraelit Isaac Herzog.

Gjatë vizitës së tij, Steinmeier po planifikon gjithashtu të zhvillojë takime në Izraelin jugor dhe Jerusalemin lindor.

Kjo u konfirmua nga një deklaratë që e dha zyra e presidentit.

Presidenti do të udhëtojë më pas në Oman dhe Katar, thuhet në deklaratë.

Go to TOP