उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Policia e Kosovës që 5 muaj pa drejtor të përgjithshëm, çfarë ndodhi me konkursin e MPB-së?

Të hënën janë bërë pesë muaj prej që ka dhënë dorëheqje nga detyra drejtori i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti.

Prej asaj kohe ende ky institucion nuk ka arritur që ta ketë një drejtor të ri.

Fehmi Hoti vazhdon të mbetet ushtrues detyre i drejtorit të përgjithshëm, ndonëse i njëjti nuk ka konkurruar fare as në konkursin e shpallur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) për të qenë drejtor i ri policie.

Në konkursin e fundit për pozitën drejtor i përgjithshëm i policisë, kishin aplikuar pesë zyrtarë të lartë të policisë, mirëpo nuk dihet ende pse është bllokuar ky proces.

Emërimin e drejtorit të policisë e bënë kryeministri pas rekomandimit që ia dërgon kreu i Ministrisë së Punëve të Brendshme.https://zeri.info/inarticle.html

Sipas konkursit, Drejtori i Përgjithshëm i raporton dhe i përgjigjet drejtpërdrejt ministrit të Punëve të Brendshme për administrimin dhe menaxhimin e Policisë së Kosovës.

Konkursi ishte i brendshëm pasi që kriter për këtë pozitë është grada policore kolonel, nënkolonel ose major, së paku pesë vjet.

Secili kandidat për këtë pozitë, duhet t’i nënshtrohet verifikimit të sigurisë sipas ligjit të aplikueshëm.

Ndryshe me 30 gusht të vitit 2022, Samedin Mehmeti kishte dhënë dorëheqje duke thënë se po largohet nga kjo pozitë për arsye personale dhe ndërgjegje profesionale, pas rastit të dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë.

Mirëpo së fundi Gjykata Themelore në Prishtinë ka hedhur aktakuzën ndaj pesë të akuzuarve për përfshirje në rastin e dhunimit të 11-vjeçares. Vetëm një ditë më pas, Apeli ka aprovuar ankesën e Prokurorisë Themelore dhe ka anuluar aktvendimin e Gjykatës Themelore.

Gjykata e Apelit siç është potencuar në komunikatë, ka vlerësuar se aktvendimet e gjykatës së shkallës së parë për hedhjen e aktakuzave, respektivisht propozimit është si rezultat i shkeljeve esenciale të dispozitave të procedurës penale, të cilat shkelje kanë kushtëzuar që aktvendimet ankimore të anulohen dhe çështja të kthehet në rivendosje.