Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Përplasje mes tifozëve shqiptarë dhe serbë në hyrje të stadiumit

Një përplasje ka ndodhur mes tifozëve shqiptarë dhe ata serbë para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi.

Kjo përplasje ka ndodhur pak para fillimit të lojës, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe, pjesa e parë ka përfunduar me rezultat të barabartë 2-2.

Go to TOP