Për ditëlindjen e parë të Marget, nuk mund të mungonte urimi i ëmbël nga teze Luana (FOTO)

Marget është një nga bebushet më të famshme të shoëbizit. Bëhet fjalë për vajzën e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit, e cila mbush 1-vjeçe.

Padyshim, nuk kishte se si të mungonin urimet e ndjera të prindërve, që na kanë ëmbëlsuar me fotot e së bijës.

Ndonëse nuk e kanë zbuluar ende portretin e plotë, vogëlushja është shfaqur si një engjëll i vërtetë.

Mirëpo, një urim nuk ka munguar as nga teze Luana, e cila ka shkruar përmbi një foto në Instastory: “Gëzuar ditëlindjen jeta tezes”.

Kujtojmë që Marget është gëzimi i parë si në familjen e motrave moderatore, ashtu edhe në atë të reperit nga Kosova.

Go to TOP