Kosova.info

Pamje nga vrasja makabre para Gjinekologjisë në Prishtin

Nje vrasje ka ndodhur para pak çastesh para objektit te Gjinekologjisë në Prishtinë.

Front Online mëson nga burimet e veta se viktima ka qenë shtatzënë.

Front Online ka tentuar të thërrasë policinë dhe SHSKUK-në, por deri në publikimin e lajmit nuk kemi mar asnjë përgjigje.

Fotot ju sjellim nga vendi i ngjarjes:

escort mersin - izmir escort