Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Osmani takohet me ministrin e Jashtëm të Somalisë: Rikonfirmuam marrëdhëniet tona dypalëshe

Presidentja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se është takuar me ministrin e Jashtëm të Somalisë, Abshir Omar Jama.

Ajo, me anë të një shkrimi në platformën X, është shprehur se është e lumtur që e ka pasë këtë takim.

“Rikonfirmuam marrëdhëniet tona të shkëlqyera dypalëshe dhe mbështetjen e ndërsjellë, ndërsa diskutuam edhe potencialin për një bashkëpunim më të zgjeruar në fusha të ndryshme”, ka thënë Osmani.

Go to TOP