Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Osmani shoqëron vajzat e saj, në orën e baletit

Presidentja Vjosa Osmani iu është bashkangjitur sot vajzave të saj në mësimet e baletit.

Gazetarja e televizionit publik, Fitore Rexhepi ka publikuar fotografinë së bashku me Osmanin dhe vajzat e tyre.

Ajo tha se ishte ideja e mësueses së baletit që sonte bashkë më vajzat e tyre të mbajnë orën e baletit.

“Nje ide brilante e mesueses Behie qe sonte bashke me çikat tona te mbajme oren e baletit”, shkroi Rexhepi.

Go to TOP