“Nuk merrna me gra”, Gani Geci i reagon ish të dashurës ruse të Don Xhonit

Ish-deputeti Gani Geci ka reaguar pas ofendimit që ish e dashura ruse i bëri reperit të njohur kosovar, Don Xhonit.

Deklarata e Ariana Lirey erdhi pasi Gani Geci publikoi një foto me Don Xhonin, duke shkruar se “Ky djali nga Drenica me emrin Don Xhon, i vetmi deri tani që e mposhti Rusinë”.

Pas kësaj deklarate, modelja ruse ka bërë një postim, i cili tashmë është fshirë, krahas të cilit ka shkruar: “Rusia nuk mund të mposhtet #p**sy boy.

Geci e ka parë këtë lajm dhe ka komentuar në postimin e një mediumi, duke thënë se “s’merrna me gra”.

“Pa fol Putini unë nuk flas, nuk merrna me gra hahhahaaha!”, ka qenë komenti i Gecit.

Go to TOP