Kosova

“Nuk kam bërë s*ks me ty, por të dua!”, Milaim Zeka ia thotë troç në mes të emisionit ish-konkurrentes së ‘Përputhen’

Gazetari Milaim Zeka gjatë një diskutimi në emisionin “Abc e pasdites” ka folur mbi njohjen e tij me bashkëshorten dhe për fenomeniin e “rivirgjërisë” së vajzave.about:blank

Gjatë ditëve së sotme shumë vajza shpenzojnë mijëra euro për riqepjen dhe në lidhje me këtë gjë Zeka tha se është skandaloze.

Pjesë e panelit ishte dhe Ina Kollçaku të cilës Zeka u drejtua se ndonëse nuk ka kryer marrëdhënie me të e do, pasi dashurinë ai e sheh te shoqet, vajzat dhe te të gjithë njerëzit.

 “Ajo riqepja që thatë ju është skandaloze, por është e detyrueshme dhe prishen për shkak të virgjiniteti. Për t’ju përgjigj, po nisem nga vetja. Gruan time për herë të parë nuk e pyeta e je virgjër, a ke te dashur, sepse unë besoj të dashuria.  Kurrë se kam menduar virgjërinë e gruas….Unë kurrë s’kam bërë seks me Inën, por e du shumë. Dhe unë dashurinë e shoh te shoqet, vajzat te të gjithë njerëzit”, tha Milaimi.

Ai shtoi se po ti  heqësh rrobat moderne mashkullit shqiptar është ‘si me jetu në Afganistan’.

Shfaq më shumë
//ashoupsu.com/4/3473483