Show Biz

Nuk e lejoj në ditëlindjen e vajzës, kim Kardashian reagon ndaj Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West padyshim janë një nga çiftet më të përfolur të momentiti lidhur me divorcin e tyre i cili po zhvillohet këto muajt e fundit.

Një burim pranë “ET” është shprehur se Kim  ka qenë e tronditur dhe e mërzitur nga intervistat dhe veprimet e fundit të Kanye”.

“Nëna e katër fëmijëve po fokusohet tek fëmijët e saj dhe të paturit një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye’.

“Prioriteti kryesor i Kimit kanë qenë gjithmonë fëmijët e tyre”, vazhdoi burimi. “Qëllimi i saj ka qenë gjithmonë të ketë një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kanye, ku të dy janë të përfshirë”.

Pavarësisht të gjithave, Kim shpreson ende që Kanye të ruajë një raport të mirë dhe t shëndetshëm më fëmijët e tyre.

Përveç Çhicago-s, dyshja janë prindër të North, 8, Saint, 6 dhe Psalm 2-vjeçar.

“Kim kishte një marrëdhënie të pabesueshme me babanë e saj, edhe pasi prindërit e saj u divorcuan, dhe ajo e dëshiron këtë edhe për fëmijët e saj”, shpjegoi burimi. “Kim sapo është përpjekur të vendosë një plan të strukturuar në mënyrë që fëmijët e saj të ndihen të sigurt, të sigurt, të mbrojtur dhe të dashur nga të dy.”

Zhgënjimi i yllit 41-vjeçar me Kanye vjen pas një incidenti që ndodhi përpara festës së ditëlindjes së Chicago-s.

Në një video të shpërndarë në “Instagram”, reperi fitues i çmimit “GRAMMY” tha se Kim nuk e lejoi atë të dinte vendndodhjen e festës.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort