Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Tragjedi në rrugën Mitrovicë-Prishtinë: Një grua goditet nga vetura, ndërroi jetë në vend

Një grua ka humbur jetën si pasojë e goditjes në vetura në rrugën Mitrovicë – Prishtinë.
Rasti ka ndodhur rreth orës 19:15, teksa në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës.

“Rreth orës 19:15, është raportuar për një aksident trafiku të ndodhur në rrugën magjistrale Mitrovicë – Prishtinë. Nga informatat e para bëhet e ditur se si pasojë e aksidentit një këmbësore ka humbur jetën”, kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës.

“Njësia rajonale e trafikut rrugor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti”, kanë thënë tutje nga Policia.

Go to TOP