Show Biz

Mozzik: Jam i lindur për të bërë histori

Krahas jetës profesionale të rep-artistit, Mozzik dhe ajo personale është mjaft e komentuar.
Postime të shumta të Mozzit ngrisin komente të fansave dhe mediave.

Gramos Aliu (emri i vërtete) së fundmi erdhi me një shkrim në InstaStory që mori vëmendjen e madhe të publikut.


“I lindur për të bërë histori”, shkroi ai.

Theksojmë që Mozzik këtë kohë u përfol për prishje të raporteve me reperin Noizy.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort