उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Ministria e Shëndetësisë blen infuzione nga Serbia

Ministria e Shëndetësisë që udhëhiqet nga Arben Vitia, ka nënshkruar kontratë për furnizim me barna nga Lista Esenciale.

Dy produkte të porositura nga kjo listë janë barna që prodhohen në shtetin e Serbisë, shkruan Demokracia.com.

Bëhet fjalë për produktin Glucose 5%, 500 ml sulucion për infuzion, si dhe Natrium lactade 500 ml po ashtu sulucion për infuzion.

Sipas kontratës së publikuar në KRPP, këto medikamente prodhohen nga Hemofar mAD në Serbi.

Këto produkte në Kosovë do t’i sjellë kompania “Exclusive Corporation” SH.P.K., e cila e ka fituar Lotin e 17-të.https://zeri.info/inarticle.html

Sipas kontratës, ministria për Glucose do të paguajë 28 mijë e 140 euro.

Ndërsa, për Natrium lactade do të paguajë 24 mijë e 705 euro.

Kontrata e Ministrisë së Shëndetësisë për produkte nga Lista Esenciale peshon 785 mijë e 467 euro dhe ka 21 lote.

Lëvizja Vetëvendosje sa ishte në opozitë i kundërshtonte kategorikisht produktet serbe, shkruan Demokracia.com.

E gjithë fushata e partisë së Albin Kurtit dikur mbështetej në barkodin 860.

Ndërkohë, Kosova vazhdon të jetë e varur nga importi i mallrave nga shtetet e huaja. Vetëm gjatë vitit 2022 në vendin kanë hyrë mbi 5 miliardë euro mallra, ku 371 milionë euro mallra kanë hyrë vetëm nga Serbia. Importet nga Serbia në vitin që lamë pas janë rritur me gati 21.7 për qind apo mbi 66 milionë euro.

Image