उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Nol Nushi tregon si hyri në RTK

Aktivisti i Partisë Socialdemokrate, Nol Nushi, me qëllim të një aksioni politik, u fut sonte në hapësirat e Radio Televizionit të Kosovës gjatë transmetimit drejtpërdrejtë të lajmeve qendrore duke e shpalosur një pankartë në të cilën shkruante “Radio Televizioni i Kurtit”, si shenjë proteste ndaj emërimit në krye të RTK-së të aktivistit të Vetëvendosje, Rilind Gërvalla.

Në një prononcim për Nacionalen, Nushi e quajti të domosdoshëm këtë aksion sepse sipas tij, RTK-ja po rrezikohet nga informimi i drejtë.

“Nuk mendoj se është aksion i ekzagjerum, sepse instalimi i pushtetit që ka ndodhur me emërimin e Rilind Gërvallës në televizon, nuk është as përafërsisht i njëjte me emërimet nëpër borde politike për ndërmarrje të ndryshme publike. Kemi të bëjmë me transmetuesin e vetëm publik shtetëror, ku le të themi një amator i gazetarisë, bëhet drejtor vetëm sepse është njeri i partisë. Kjo e rrezikon shumë informimin e drejtë, dhe na qon në një televizon publik që ka me i shërby veç propagandës së pushtetit”, tha Nushi.

Nushi foli edhe rreth pretendimeve të menaxhmentit të RTK-së të cilët në një reagim thanë se Nushi ka hyrë dhunshëm, ai tha se kjo nuk është e vertëtë, duke ftuar të publikohen edhe pamjet e kamerave gjatë qëndrimit të tij në hapësirat e televizionit publik.

“Nuk e di qysh i bjen me hy dhunshëm dhe fshehurazi, unë kam hy nga dera kryesore ka hyjnë krejt njerëzit, bile i kam përshendetur krejt njerëzit që i kam pa, edhe ka kam hy edhe kam dalur. Kamerat e sigurisë i kanë aty, kisha pasur dëshirë me i publiku edhe me i pa. Nuk ka pasur ndonjë rezistencë, bile u ndiva i mirëpritur”, tha Nushi, duke shtuar se aksionet tjera nga PSD do të vazhdojnë.https://zeri.info/inarticle.html

“Po kismet, nuk e lojmë pushtetin me instalu kaq kollaj propagandë në televizonin publik”, tha aktivisti i PSD-së.