Kombëtare

Merr flakë në ecje autobusi në autostradën Fier – Vlorë

Një autobus ka marrë flakë në ecje autostradën Fier – Vlorë dhe si pasoj është djegur plotësishtë. 

Sipas dëshmive të pasagjerëve, u dëgjuan shpërthime dha ata janë detyruar të zbresin, fatmirësisht në kohë.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohen të lënduar.

Autobusi është mjet privat i një kompanie fasonerie. Mësohet se autobusi merrte punëtorët nga Cakrani dhe ka marrë flakë në Novoselë. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort