Menjëherë pas daljes nga Big Brother, banori nis lidhje të re dashurie me këtë bukuroshe!?

Ish-banori i Big Brother VIP Albania, Shpat Keleshi pas eleminimit duket se shpejt e ka gjetur dashurinë. Ai në një paraqitje ka deklaruar se është në një lidhje dashurie me modelen, Klarisa Cena.

Ata të dy u vendosën në një takim disa minutësh përballë njëri-tjetrit, ku e zbulua raportin që kanë.

Shpat Keleshi

Shpati tregoi se ai dhe Klarisa janë njohur në prapaskenë, ku kanë folur dhe mesa duket tani janë bashkë.

Madje kur Klarisën e kishin pyetur nëse do futej në Big Brother, ajo ishte përgjigjur: “S’më lë Shpati”.

Klarisa Cena

Mesa duket, Shpati harroi edhe Dean edhe Nitën të cilat brenda shtëpisë flirtonin me të.

Go to TOP