Melinda Ademi dhe Finem vijnë me këngën “Alkool”

Këngëtarja Melinda Ademi dhe reperi Finem e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Kënga e cila quhet “Alkool” sapo u publikuar në kanalin Youtube ka marrë mijëra shikime nga adhuruesit e artistëve.

Tekstin e këngës e shkruan të dy këngëtarët, ndërsa videklipi u realizuar nga Entermedia.

Go to TOP