Lumbardh Salihu fiton Big Brother VIP Kosova 2

Lumbardh Salihu është shpallur fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ish-futbollisti me origjinë nga Vitia ka rezultuar banori më i votuar mes katër finalistëve.

Ai la në vend të dytë këngëtarin Blerando, pasuar nga Shqipe Hysenaj në vend të tretë dhe transgjinorja Edona James në vend të katërt.

Lumbardhi si i fundit banor i shtëpisë, i fiku të gjitha dritat e shtëpisë së Big Brother VIP kosova në fund të finales. /Kosova.info/

Go to TOP