Lipjanasi rrahë bashkëshorten, e bën për spital

Një femër në Lipjan ka njoftuar në Polici së është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

E, njëjta pas sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

Kurse, më vendim të prokurorit i dyshuari është liruar.

“Lipjan  24.03.2023-19:05. Viktima femër  kosovare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Go to TOP