Learta Jakupi e emocionuar në synetinë e djalit të saj, këto janë fjalët për Matinin 5-vjeçar

Djali i Learta Jakupit, Matini, dhe njëherësh nipi i këngëtares Shyhrete Behluli ishte arsyeja e një feste tejet private që mblodhi mbrëmë familjar e miq. Me muzikë ‘live’ e një ambient fantastik, e gjitha kulmoi me shumë surpriza. Befasia kryesore ishte kënga premierë dedikuar synetisë së Matinit të vogël, e cila do të publikohet shumë shpejt.
Kjo mbrëmje, Learatës i dhuroi shumë emocione.

Go to TOP