Lautaro për kontratën e re me Interin: Nuk e di çfarë do të ndodh

Interi dhe ylli i skuadrës së tyre, Lautaro Martinez, raportohet se janë afër marrëveshjes për rinovimin e kontratës së re.

Skuadra ‘Nerazure’ pak ditë më parë festojë titullin e kampionit në Itali, dhe argjentinasi ishte një nga më të mirët tek Zikaltërit.

Kampioni i botës me Argjentinën, duke folur për mediet italian, ka thënë nuk e di se çfarë do të ndodh.

Por, sipas tij, java që vjen do të jetë vendimtare.

“Nuk e di se çfarë do të ndodhë”, ka thënë Lautaro.

“Ne javën e ardhshme ne duhet të gjejmë një marrëveshje”, ka theksuar asi argjentinas.

Go to TOP