Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Lajçak dhe Sarrazin takohen në Bruksel, emisari i BE-së zbardh detaje

Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak dhe Emisari i Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin, janë takuar sot në Bruksel.

Detaje rreth këtij takimi ka dhënë Lajçak, përmes një postimi në Twitter.
“Më vjen mirë që e takova Manuel Sarrazin në Bruksel sot. Folëm në thellësi rreth aktiviteteve tona të fundit në Ballkanin Perëndimor dhe punën e rëndësishme përpara” , ka shkruar Lajçak.

Go to TOP