Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

LA Lakers marrin fitore ndaj Portland, LeBron shkëlqen me 31 pikë

Los Angeles Lakers kanë marrë fitoren e radhës, duke u kthyer dalë-ngadalë në ritëm.

Skuadra e LA Lakers ka mposhtur skuadrën e Portland Trail Blazers, me rezultatin 128:109.

Në këtë ndeshje, më i dalluari ishte LeBron James, me 31 pikë të shënuara, 7 kërcime e 8 asistime, si dhe një bllokadë.

Anthony Davis ndihmoi ‘Mbretin’ me 27 pikë, 12 kërcime e tri bllokada, derisa 20+ (22) pikë arriti edhe Austin Reaves.

Pikë dyshifrore te Lakers patën edhe Thomas Bryant me 14 e Russell Westbrook me 10.

Go to TOP