Kosova.info

Ky do të jetë bashkëpunimi i ri i Tunës

Viti nuk do të përmbyllet pa një bashkëpunim mes dyshes dinamike Tuna dhe NRG Band.

Lajmin e bënë të ditur vet bendi dhe Tuna me anë të postimeve në rrjete sociale.

Asnjë detaj për kohën e publikimit dhe sa i përket bashkëpunimit nuk është bërë i ditur deri më tani.

Shihni më poshtë postimin në Instagram./prive

escort mersin - izmir escort