Show Biz

Kim Kardashian mahnit me transformimin e linjave e veshur në bikini pas humbjes në peshë

Kim Kardashian dukej një bionde magjepsëse teksa doli nga oqeani në Turks dhe Caicos me bikini të bardha të premten e kaluar.

Themeluesja e “Skims”, 41 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme me rroba banje joshëse dy-pjesëshe që nxirrte në pah dekoltenë e saj të gjerë dhe barkun e tonifikuar.

Kim i la flokët e bardh të ndara në mes dhe të vërshuara poshtë kurrizit teksa ajo rrëmbehej në valë, shkruan DailyMail.

Ylli i famshëm televiziv dukej se doli me fytyrë të freskët për daljen, duke lënë të shkëlqejë bukuria e saj natyrale.

Si një profesioniste absolute, bukuroshja fotogjenike i dha shoqërueses së saj shumë kënde për të punuar gjatë fotosesionit të improvizuar.

Fotot vijnë pas kopertinës së saj të gushtit për “Allure”, ku ajo zbuloi se nuk ka pasur kurrë mbushës, por pranoi se kishte botox në ballë.

Kim këmbënguli se ajo aktualisht nuk ka asnjë mbushës në buzët apo faqet e saj, përpara se të shtonte: “Asnjëherë nuk e ka mbushur asnjërën, kurrë”.

Ish-gruaja e Kanye West foli për pranimin e papërsosmërive të saj, duke thënë se edhe pse ajo ende ‘përpiqet’ të jetë e përsosur, ajo është në paqe me veten.

Megjithatë, duke folur për mënyrën se si ka punuar për ta pranuar veten, Kim shpjegoi se tani e konsideron shëndetin e saj më të rëndësishëm se çdo gjë tjetër.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort