Justin Bieber performon në mega dasmën e Indisë

Justin Bieber është bërë i fundit në një varg yjesh ndërkombëtarë që kanë performuar për djalin e njeriut më të pasur të Indisë dhe gruan e tij të ardhshme teksa ata festojnë dasmën e tyre të ardhshme.

Këngëtari kanadez fluturoi për të performuar për Anant Ambani dhe Radhika Merchant – së bashku me të ftuarit e tyre – në Mumbai në fundjavë.

Festa e parë e çiftit para dasmës kishte Rihanna-n, ndërsa e dyta – një lundrim nëpër Mesdhe – pati performanca nga adoleshentët e viteve ’90, The Backstreet Boys, këngëtarja Katy Perry dhe tenori italian, Andrea Bocelli.

Thashethemet që qarkullojnë në internet sugjerojnë se mund të jetë Adele, por familja nuk ka dhënë detaje, shkruan BBC.

Go to TOP