Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do kenë një nisje të keqe të javës

DASHI-Ajo që po fillon për ju do të jetë vërtet një javë super pozitive, në të cilën do të mund të jepni më të mirën si në dashuri ashtu edhe në punë. Do të keni Hënën në favot të shenjës suaj dhe do t’ju ndihmojë në situatat sentimentale që janë paksa në krizë.

DEMI-Sipas horoskopit të Paolo Fox një ditë pozitive veçanërisht për sa i përket dashurisë. Për sa i përket punës, do të duhet të përballeni me një periudhë në të cilën këshillohet të jeni të fokusuar dhe të vetëdijshëm për rreziqet e mundshme. Hëna do të jetë shumë shpejt në anën e shenjës suaj.

BINJAKËT-Të dashur Binjakë-e hëna, 28 nëntor-do të jetë një ditë e mirë. Gjithashtu ruajeni pozivitetin sepse në ditët në vijim (sidomos të premten dhe të shtunën) do të përjetoni trazira dhe do të jeni pak të nënshtruar. Por jini të sigurt: gjithçka do të kthehet në rregull si më parë.

GAFORRJA-E hëna nuk do të jetë një ditë e mrekullueshme: prandaj përpiquni të mos çmendeni. Ruaji qetësinë. Kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme. Që të martën, gjithçka duhet të kthehet në normalitet. Por kujdes: duhet të mbizotërojë qetësia para stuhisë …

LUANI-Ditën e hënë, do të përjetoni një periudhë përfundimisht pozitive, veçanërisht për ata që duan një goditje vendimtare për një fund të suksesshëm në mjedisin sentimental dhe të punës. Ditët më të mira të kalendarit do të jenë ato të fundjavës.

VIRGËRESHA-E dashur Virgjëreshë, java do jetë pozitive, veçanërisht për ata që duan një përfundim të suksesshëm. Ditët më të mira për ju do të jenë edhe ato afër fundjavës, veçanërisht e shtuna.

PESHORJA-Java që do të nisë të hënën, 28 nëntor, nuk do të jetë saktësisht e mirë, por shumë e luhatshme. Do të keni mjaft fat sidomos të mërkurën dhe gjithashtu të shtunën. Por priten edhe disa ulje të menjëhershme…

AKREPI-Dita e hënë do të jetë pozitive por kujdes: java për ju do të ndahet në dy pjesë. Një fillestar i mirë dhe një tjetër paksa i ndërlikuar. E premtja dhe e shtuna do të jenë ditë pak më të zbutura pas ashpërsisë së fillimit të javës.

SHIGJETARI-I dashur Shigjetar, një lajm i keq për ju: keni Neptunin kundër shenjës suaj dhe gjithashtu hënën negative… Kërkoni një program të mirë rikthimi, duke shtyrë diss nga gjërat e rëndësishme për të bërë javën e ardhshme. Kini kujdes edhe në dashuri ku duket se ka pak fryrje… Duhet Qetësi…

BRICJAPI-Të dashur Bricjap, e hëna, do të jetë pozitive edhe për ju duke pasur parasysh hyrjen e Jupiterit në shenjën tuaj, por më pas gjërat do të përkeqësohen deri të premten, e cila do të rikthejë pozivitetin dhe do të jetë padyshim një ditë e qetë për ju…

UJORI-Java që do të hapet nuk do t’i plotësojë pritshmëritë tuaja, por nuk do të jetë as një javë për të humbur. E hëna do të jetë një ditë pothuajse për t’u harruar, por do të rikuperoheni shpejt. Ulje-ngritjet janë të zakonshme.

PESHQIT-Gjashtë ditë shumë të veçanta po krijohen për ju, edhe nëse kohët e mira do të alternojnë me ato të ndrydhura. Duke filluar nga e mërkura, Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe do t’ju dhurojë një periudhë pozitive sidomos në dashuri…

Go to TOP