Gripshi largohet nga Ballkani

Ballkani dhe Nazmi Gripshi kanë ndarë rrugët. 

Njoftimi për largimin e futbollisit shqiptar ka ardhur nga klubi i Suharekës.

“Bëjmë me dije se marrëveshja me futbollistin nga Durresi ka përfunduar, andaj klubi e falenderon mesfushorin për kontributin e dhënë tek ne, duke i uruar suksese në vazhdim të karierës së tij”, ka njoftuar klubi kampion.

Para se t’i bashkohej Ballkanit, Gripshi ka qenë pjesë e Skënderbeut dhe e Teutës në Shqipëri. 

Go to TOP