Gjendet i riu nga Hajvalia, ishte shpallur i zhdukur

Është gjetur i riu Argetim Buzuku nga Hajvalia që u raportua i zhdukur të shtunën rreth orës 19:00.

Ai është gjetur në Klinë.

Siç thuhet në njoftimin e tyre, tani Argetimi gjendet nën shoqërim të policisë dhe është nisur për shërbime shëndetësore.

Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë e mirë.

Go to TOP