Show Biz

Geasy dhe Majk publikojnë projektin ”Mari”

Dyshja e njohur, Geasy dhe Majk, sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga është titulluar ‘’Mari’’ dhe është shoqëurar me një videoklip.

Projekti i cili vie me tekst të shkruar nga dyshja e falshme e Baba Stars, Geasy dhe Majk, i dedikohet dashurisë ndaj një gruaje.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort