ROZË

FOTO/ Leonora Jakupi më sensuale se kurrë, mahnit fansat me fotot e fundit

Leonora Jakupi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ndër të tjera ajo njihet për fikin e saj gjithmonë në formë.

Së fundmi ajo ndau disa foto tëë reja  me ndjekësit ku dukej mjaft tërheqëse e veshur plot stil.

Këngëtarja nga Drenica shihet e veshur një palë bikini të markës “Dior” të kombinuara me një kapele nga e njëjta markë, syze dielli dhe në këmishë të bardhë të vendosur sipër. Me flokët gërsheta, Leonora kishe vendosur grim të lehtë në fytyrë.

Padyshim, ajo arriti që dhe këtë herë të vjedhë vëmendjen e ndjekësve.