Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

FOTO/ Ky është shqiptari që vrau të dashurën 19- vjeçare në Greqi

Publikohet fotoja e shqiptarit 25-vjeçar i cili vrau të dashurën e tij 19-vjeçare në Greqi.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari është identifikuar si Qamil.T, dhe akuzohet se ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij 19-vjeçare Krisjana B. në zonën e Pireut në Greqi. Viktima Kristjana B. raportohet se është po ashtu me origjinë shqiptare.

Raportohet se krimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës, kur të dy ishin kthyer në shtëpi pas punëve respektive. Pas vrasjes, autori i vrasjes, shqiptari Qamil T. shkoi vetë në polici dhe u dorëzua.

Sipas dëshmisë së shqiptarit, motivi i vrasjes ka qenë xhelozia që ai kishte. Në dëshminë e tij theksohet se fillimisht ka pasur një sherr ndërsa më pas ai e ka qëlluar Krisjanën me dy plumba duke i marrë jetën.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shqiptari ka qenë edhe nën efektin e kokainës kur vrau partneren rumunëve një vit më parë.

Pas vetëdorëzimit të 25-vjeçarit, policia shkoi në banesën e çiftit dhe aty gjeti trupin e pajetë të 19-vjeçares shqiptare. Autori i krimit të rëndë Qamil T. është arrestuar.

Publikohet fotoja e shqiptarit 25-vjeçar i cili vrau të dashurën e tij 19-vjeçare në Greqi.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari është identifikuar si Qamil.T, dhe akuzohet se ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij 19-vjeçare Krisjana B. në zonën e Pireut në Greqi. Viktima Kristjana B. raportohet se është po ashtu me origjinë shqiptare.

Raportohet se krimi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës, kur të dy ishin kthyer në shtëpi pas punëve respektive. Pas vrasjes, autori i vrasjes, shqiptari Qamil T. shkoi vetë në polici dhe u dorëzua.

Sipas dëshmisë së shqiptarit, motivi i vrasjes ka qenë xhelozia që ai kishte. Në dëshminë e tij theksohet se fillimisht ka pasur një sherr ndërsa më pas ai e ka qëlluar Krisjanën me dy plumba duke i marrë jetën.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shqiptari ka qenë edhe nën efektin e kokainës kur vrau partneren rumunëve një vit më parë.

Pas vetëdorëzimit të 25-vjeçarit, policia shkoi në banesën e çiftit dhe aty gjeti trupin e pajetë të 19-vjeçares shqiptare. Autori i krimit të rëndë Qamil T. është arrestuar.

Go to TOP