Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Flori Mumajesin ka dy fjalë për Stresin

Stresi, teksa po fliste për karrierën, tha se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi. “Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika”, u shpreh Stresi. Ky veprim ka tërhequr vëmendjen e Florit, i cili ka ndarë videon në rrjete sociale.

“E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi”, ka shkruar kantautori për reperin. Kujtojmë që Stresi është një ndër banorët që i është bashkuar reality shoë-t “Big Brother VIP Kosova”, që nisi transmetimin pak ditë më parë.

Image
Go to TOP