Kosova.info

Federata e Futbollit e Serbisë reagon pas eliminimit në Kupën e Botës nga Zvicra

Federata e Futbollit e Serbisë ka reaguar pas eliminimit nga Kupa e Botës nga Zvicra, në kuadër të fazës së grupeve.

Zvicra e Granit Xhakës dhe e Xherdan Shaqirit e mposhti Serbinë me rezultat 2-3.

Golin e parë arriti ta realizoi Xherdan Shaqiri.

Pas kësaj humbje, Federata e Futbollit e Serbisë ka reaguar në faqen zyrtare të tyre.

escort mersin - izmir escort