उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Ekonomisti analizon koeficientin 105: Mashtrim që rrit varfërinë, njerëzit janë në borxhe e kredi

Rritja e pagave me koeficient 105 e përcaktuar nga Qeveria e Kosovës është kritikuar ashpër nga ekonomisti, Ujkan Bajra.

Përmes një shkrimi në Facebook, Bajra ka thënë se ky është mashtrimi i radhës nga Qeveria që e rrit varfërinë në vend.

“Mjedis toksik, mashtrim, lojë me durimin e njerëzve që punojnë. Shteti nuk drejtohet nga fëmijë që kanë punuar për herë të parë si ministra. Dmth atë që është arritur më parë, injorantët e sotëm e shkatërrojnë.
Në vend që të kërkojnë arsim cilësor në Universitete pa dallim, ulin vlerën e koeficientit (pagën), duke dëmtuar kështu atë që është arritur ndër vite. Vlera e koeficientit 105 euro nuk zbut inflacionin, por rrit varfërin dhe përkeqëson gjendjen mendore dhe morale të njerëzve.
Si mund ta ulni vlerën e koeficientit në 105 euro, kur njerëzit janë deri në qafë në borxhe e kredi, me fatura të rritura, me një kosto jetese mbi 50% më të lartë.
Ju shihni mashtruesit:
Ata dalin me pompozitet dhe tregojnë se janë rritur pagat nga 60 euro mesatarisht për mësuesit e ciklit të mesëm/ulët (presioni sindikal), por nuk tregojnë se u kanë ulur pagën profesorëve universitarë, prokurorëve, gjyqtarëve, punëtorëve në agjencione ekzekutive, policisë, auditorëve dhe shumë kategori të tjera.
Se Qeveria po gënjen, shihet qartë se gënjen dhe mashtron, por deri kur do të shitet ky llum i keq tek masa?” shkruan Bajra në reagim.