Edi Rama “kopjon” Elgit Dodën dhe Xhensila Myrtezajn

Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellur së fundi bashkëpunimin e tyre.

“A e din”, titullohet kënga e tyre e cila është publikuar bashkë me klip.

Si duket një vend ku ata kanë xhiruan e ka frymëzuar edhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, që ta vizitojë.

Shefi i qeverisë shqiptare, postoi fotografi të këtij ambienti duke e promovuar resortin të cilin artistët e shfrytëzuan për këngën.

Këtë postim me disa foto në të, e ka shpërndarë Elgiti në ‘Instastory’, duke e quajtur me shaka ‘kopjac’ kryeministrin.

Go to TOP