Edhe shtesa mbyllet pa fitues, vendos lotaria e e 11-metërshave

Është mbyllur me rezultatin 1-1 koha e rregullt dhe shtesa në takimin e kthimit mes City-t dhe Realit në çerekfinale të Championsit.

Për të vendosur se cila skuadër do të përballet me Bayernin në gjysmëfinale do të gjuhen penalltitë.

Go to TOP