Show Biz

“E kaluara ka vdekur”, Stresi prezanton të dashurën e re?

Reperi, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi duket se e ka harruar plotësisht Keisin.

Në një video që ka ndarë së fundmi në Instastory, ai ka lënë të kuptohet se ka nisur një histori të re dashurie, duke lënë pas të shkuarën.

Stresi shihet në një makinë në praninë e një vajze të cilës ka preferuar t’i mbulojë fytyrën me një emoji.

“Mos më keqkuptoni e kaluara ka vdekur dhe të kesh sukses mos kalo në të kaluarën po jeto të tashmen. Do thoni ju po kujtimet mbesin? Po mbesin një M… i madh”, ka shkruar reperi duke konfirmuar se e kaluara ka vdekur.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort