Show Biz

E dashura e re e Kanye West, Julia Fox, vishet ngjashëm me Kim Kardashian

Muza e re e Kanye West , Julia Fox, përsëriti një pamje ikonë të frymëzuar nga Matrix, të veshur së fundmi nga Kim Kardashian, ndërsa festonte ditëlindjen e djalit të saj.

Teksa vazhdon të marrë këshilla stili nga i dashuri i saj 44-vjeçar, ylli i Uncut Gems ishte imazhi i ish-gruas së tij teksa darkonte në Lucien në East Village të Manhattan të dielën.

Ndërsa ishte jashtë me djalin e saj të vogël Valentino dhe miqtë, aktorja kishte veshur një pallto të gjatë lëkure të zezë, pantallona të ngjashme, doreza dhe një palë syze dielli të vogla.

Pavarësisht se ktheu kokën teksa ngjante me themeluesen e KKW Beauty, Fox, 31 vjeç, u shfaq duke u fokusuar në krijimin e një feste të paharrueshme për ditëlindjen e parë të djalit.

Ish-i i saj, Peter Artemiev, ishte i pranishëm gjatë festës dhe madje pozoi për foto me regjisoren italo-amerikane teksa ajo mbante fëmijën e tyre. /Telegrafi/

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort