उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Drejtori i Auditimit në Fushë-Kosovë: Na janë ulur pagat, i jemi drejtuar Avokatit të Popullit

Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e sotme, ka vendosur që vlera monetare e koeficientit të pagave të jetë 105 euro për vitin 2023, e 110 euro për vitin 2024.

Kjo shumë do të shumëzohet me nivelin e koeficientit – që varion nga 2 deri në 18 – dhe prodhon vlerën e pagës.

Drejtor i Auditimit në Fushë Kosovë, Shyqeri Krasniqi, nuk është pajtuar me numrin e tabelës së koeficientit të ndarë nga Qeveria.

Krasniqi ka thënë për Front Online se kanë dërguar tri ankesa tek Avokati i Popullit.

Sipas tij, renditja në tabelën e koeficientit është e gabuar, prandaj kanë ulje të pagave.

“Është e qëndrueshme që kemi ulje të pagave por ne i kemi dërguar tri ankesa tek Avokati i Popullit për me i dërguar në Kushtetuese. Për shkak të renditjes së asaj tabele për shkak të numrit e jo vlerës  së koeficienti pagat po zvogëlohen ne jemi dy auditorë pagat e njëjta i kemi”, tha Krasniqi për Front Online.

Krasniqi thotë se vlera e koeficientit është caktuar e ulët kundrejt gjendjes ekonomike në vend.

“Drejtori i shkollës fillore koeficientin e ka 6.2 në Fushë Kosovë, ndërsa auditori e ka 6 që dmth të gjithë e kanë vlerën më të lartë se ne. Vlera e koeficientit ish caktuar shumë e vogël është dashur të rritët më shumë për shkak të gjendjes ekonomike dhe inflacionit në vend”, u shpreh Krasniqi.

Ndryshe, Ligji për Pagat në Sektorin Publik është hedhur në votim dhe miratuar nga deputetët pa e ditur vlerën e koeficientit, e madje edhe është dekretuar si i tillë nga Presidentja.