उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Dobra: Me ligjin e vjetër mbi 8 mijë zyrtarë pagën e kishin më të lartë se mjeku, tani janë 2 mijë

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Bardhyl Dobra, ka thënë se me koeficientin që u bë publik sot është zvogëluar hendeku ndërmjet sektorëve.

Ai tha se deri më tani paga më e lartë në sektorin publik ka qenë 20 herë më e lartë sesa ajo më e ulëta, ndërsa tani është vetëm 4.78 herë.

“Në BE, diku mesatarja është diku 7 herë, kurse ne si qeveri socialdemokrate kemi premtuar që do të sjellim drejtësi dhe këtë po e bëjmë përmes këtij projektligji”, është shprehur Dobra.

Dobra tha se pa hy ende ligji i ri në fuqi, janë 8 mijë e 113 zyrtarë që e kanë pagën më të lartë sesa mjeku specialist, ndërsa sipas tij, kur të hyjë ligji i ri në fuqi, do të jenë vetëm 2 mijë e 294 zyrtarë me pagë më të lartë.

“Aktualisht janë 52 mijë zyrtarë që e kanë pagën më të lartë sesa polici i lartë ndërsa kur të hyj ligji në fuqi, pagën bazë do ta kenë më të lartë vetëm 17 mijë zyrtarë”.

“Paga mesatare në sektorin publik, pa hy në fuqi ligji i ri, është 659 euro ndërsa kur të hyjë në fuqi ligji i ri, paga mesatare do të jetë 768 euro. Pra, kemi një rritje prej 110 euro në përgjithësi. Janë gjithsejtë 105 milionë euro shtesë për paga dhe mëditje”, është shprehur Dobra në Klan Kosova.

Tutje, ai tha se buxheti i sivjetmë i alokuar për paga është 745 milionë euro, që sipas tij, është më i madhi në historinë e Kosovës.