Show BizTop Lajmi

Demi i heq të gjitha në Kaliforni

Demi Rose është zhveshur e tëra në fotot e fundit derisa është duke pushuar dhe marrë diell në Kaliforni

Demi Rose ka ngritur edhe njëherë temperaturat në një postim të nxehtë në Instagram këtë të hënë ku është parë duke marrë diell në Kaliforni.

Modelja (26) ka treguar asetet e saj derisa ka pasur të veshur bikine zebra.

Duke treguar asetet e saj të kolme duke ndezur kështu profilin e saj në këtë rrjet social.

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483