उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Boris Johnson: Putin më ka kërcënuar me vdekje

Boris Johnson ka pretenduar se Vladimir Putin e kërcënoi se do ta vriste me një raketë në një telefonatë përpara pushtimit rus të Ukrainës.

Ish-kryeministri ka pretenduar se lideri rus i tha atij “Nuk dua të të lëndoj, por me një raketë, do të duhej vetëm një minutë” në një bisedë “të jashtëzakonshme” që u zhvillua në shkurt pasi ai kishte vizituar Kievin.

Johnson, i cili u bë mbështetës kryesor i administratës së presidentit ukrainas Volodymyr Zelensky në muajt pas pushtimit të Rusisë, rrefeu këtë pretendim për BBC Two, duke parë se si Perëndimi u përball me Putinin në vitet para luftës.

Ish-kryeministri kujtoi se gjatë vizitës në Kiev ai e paralajmëroi Putinin se një pushtim i Ukrainës do të ishte katastrofik dhe se do të kishte sanksione më të ashpra perëndimore ndaj Rusisë nëse ai do ta bënte këtë.

Johnson tha gjithashtu se i tha liderit rus se përshkallëzimi do të bënte vetëm që shtetet perëndimore të rrisin mbështetjen për Ukrainën, që do të thotë “më shumë NATO, jo më pak NATO” në kufijtë e Rusisë.

“Ai tha, ‘Boris, ti thua se Ukraina nuk do të bashkohet me NATO-n së shpejti. Çfarë do të ndodhë së shpejti?’ dhe unë thashë “Epo nuk do të bashkohet me NATO-n për një të ardhme të parashikueshme. Ju e dini shumë mirë këtë”, tha Johnson për telefonatën me Putin.

“Ai më kërcënoi në një moment dhe më tha: ‘Boris, nuk dua të të lëndoj, por me një raketë, do të duhej vetëm një minutë’, ose diçka e tillë.

“Mendoj se nga toni shumë i qetë që ai po merrte, nga lloji i shkëputjes që dukej se kishte, ai thjesht po luante së bashku me përpjekjet e mia për ta detyruar atë të negocionte.”

Kujtojmë se në fillim të këtij muaji, Johnson bëri një vizitë të befasishme në Ukrainë mes rishikimit të ripërtërirë mbi financat e tij personale.

Ish-kryeministri tha se ishte një “privilegj” të ftohej në vendin e shkatërruar nga lufta nga Presidenti Volodymyr Zelensky, me të cilin ai kishte një marrëdhënie të ngushtë pune gjatë kohës së tij në detyrë.