ROZËShow Biz

Blero uron me fjalët më të ndjera Afronën në përvjetorin e martesës

Sot janë bërë 2 vite që kur Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dhe në përvjetorin e kësaj date të veçantë për çiftin nuk ka munguar një dedikimi plotë dashuri nga ana e këngëtarit të njohur.

Përmes një fotografi të shkëputur nga ceremonia martesore, Blero e ka quajtur Afronën dashuria e tij e përjetshme.

“Urime dita jonë dashuria ime e përjetshme”, ka shkruar këngëtari sipër imazhit që ka hedhur në llogarinë e tij në Instagram.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort