Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Barcelona blindon Xavin me kontratë të re deri në vitin 2025

Xavi Hernandez ka nënshkruar kontratë të re deri në vitin 2025 dhe me opsion vazhdimi edhe për një vit tjeter me skuadrën e Barcelonës.

Xavi është trajner i Barcelonës që nga viti 2021 i cili erdhi nga skuadra e Katarit, AL-Sadd.

Spanjolli me Barcelonën ka fituar dy trofe, La Ligën dhe Supërkupën e Spanjës.

Go to TOP