Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Avioni i zbulimit rus kapet afër hapësirës ajrore të NATO-s, dalin pamje

Një avion luftarak rus është regjistruar shumë pranë hapësirës ajrore të NATO-s në Baltik.

BBC ka publikuar pamje të cilat i ka kapur avioni ushtarak i NATO-s ku shfaqin aeroplanin e zbulimit rus.

Një pilot çek gjatë ushtrimeve të rregullta ka hasur në aeroplanin rus dhe ka ndarë imazhe nga kabina e tij. Avionët e aleancës kanë fluturuar duke ia ndërprerë rrugën për më afër.

Marrëdhëniet mes NATO-s dhe Rusisë janë përkeqësuar që kur Moska pushtoi Ukrainën në shkurt dhe ekziston frika se një gabim në ajër mund të çojë në një përshkallëzim të rrezikshëm.

Go to TOP