Arta Elezaj prezanton për herë të parë prindërit

Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar si pjesë e serialit “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për aktoren nga Klina, Arta Elezaj, e cila hapat e parë i mori aty dhe më pas ka vazhduar të jetë një emër shumë i lakuar në shoëbizin shqiptar.

Jeta e shtrenjtë, pushimet dhe postimet provokuese kanë bërë që të jetë në qendër të vëmendjes thuajse gjithnjë.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Ajo së fundmi ka prezantuar prindërit, ndonëse nuk ka bërë ndonjë postim më herët e as nuk ka folur për ta publikisht.

“Kush e ka mamin më të bukur në botë”, shkroi ajo përkrah fotografisë së të ëmës të ndarë në InstaStory.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

“Djali i ditëlindjes, babai është jo vëllai”, ka shkruar ajo në një fotografi të të atit pasi duket shumë i ri.

Që nga “O sa mirë”, Artën nuk e kemi parë në ndonjë projekt tjetër filmik.

Go to TOP