Arrestohet një person në Fushë Kosovë, iu gjet drogë gjatë kontrollit

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë pasi gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 7.40 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thotë policia në raport.

Go to TOP