Show Biz

A po martohet Leonora Jakupi?

Këngëtarja Leonora Jakupi ka dhënë shenja se do të martohet në vitin 2022?

Leonora Jakupi gjatë shumë viteve ka qenë subjekt i mediave se ajo do të martohet.

E këngëtarja kosovare duket se do t’i jep fund beqarisë gjatë vitit 2022, kjo së paku tregohet në një foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale e ku shihet se ka zgjedhur një fustan nusërie.

“S’po di cilin me e zgjedh”, ka shkruar këngëtarja derisa shihet e veshur me velo, duke ngritur kështu spekulimet që do të martohet në vitin e ri.

Kujtojmë se Leonora ka vite që është përfolur për një lidhje por që i dashuri i saj asnjëherë nuk është publikuar në media.

Bukuroshja sapo ka lansuar një EP me pesë këngë, të cilat janë punuar nga artistët Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi. /GazetaExpress/

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort